• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Дошкільний навчальний заклад

/Files/images/Рисунок2.jpg

Дитячий садок у с. Вовчків був побудований шефами (завод «Маяк») в 1983 році на замовлення місцевого колгоспу ім.. Леніна (голова колгоспу В.І. Мотрич), на місці старої школи. Садочок розрахований на 2 групи (загальна кількість дітей- 40). До 1986 року діяли 2 групи, які відвідували діти з навколишніх сіл – Вовчків, Пухів, Стовпне, Буда Вовчківська. Завідуючим дитсадка працювала Токаренко І.М., а вихователями Мирончук Т.І. та Круковська Н.Ф.. Після аварії на ЧАЕС було відселено жителів с.Пухів, скоротилась кількість дітей. Закрили одну групу в 1991 році.

В розпорядження відділу освіти дитячий садок був переданий в 1991р., а ДНЗ став в 2002 р. Вихователем ДНЗ 26 років пропрацювала Залозна С.А. Зараз вихователями є Кулаківська О.П. та Круковська Н.Ф. В даний момент дитячий садок відвідує 20 вихованців із сіл – Вовчків, Буда Вовчківська, Шкнева, Стара Марківка.

Діти із задоволенням відвідують дитячий садок. Тут їх вчать основам письма, математики, читати, малювати, співати. Велику увагу приділяють вихователі збереженню здоров”я малюків: проводять зарядку, фіз.хвилинки, рухливі ігри на свіжому повітрі. Традиційними стали свята: Новий рік, 8 Березня, випуск в дитячому садочку. Діти знайомляться з правилами поведінки та етикету, з народними святами і традиціями. Батьки завжди можуть познайомитись із досягненнями своїх дітей. Всі малюнки, вироби, аплікації об’єднують у виставку дитячої творчості.

Кiлькiсть переглядiв: 143

Коментарi